کامران و هومن

رویدادها

کنسرت کامران و هومن و سپیده در شب سال نو در نیویورک گذشته شنبه، ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
هنرنمایی اندی، شینی، کامران و هومن در جوایز بزرگ موسیقی‌ ... گذشته یکشنبه، ۲۷ نوامبر ۲۰۱۶
کنسرت خیریه کامران و هومن در بوستن به همراه دی‌جی آرمان ... گذشته شنبه، ۱۱ ژوئن ۲۰۱۶
نوروز با کامران و هومن گذشته ۱۲ تا ۱۳ مارس ۲۰۱۶
بيست و پنجمين جشن کریسمس ایرانیان در لاس وگاس گذشته شنبه، ۲۶ دسامبر ۲۰۱۵
لغو شد: برای اولین بار در اورلاندو، کنسرت کامران و هومن گذشته شنبه، ۱۲ دسامبر ۲۰۱۵

ویدئوها

زندگینامه

کامران و هومن دو برادر و خواننده ایرانی-کانادایی موسیقی پاپ هستند. کامران جعفری معروف به کامی متولد ۲۵ نوامبر ۱۹۷۸ و هومن جعفری ملقب به هومی برادر کوچک‌تر کامران و متولد ۲۳ نوامبر ۱۹۸۰ است. هر دو در تهران متولد شدند اما هم اکنون در آمریکا و در وودلند هیلز لوس آنجلس زندگی می‌کنند.

آنها پس از مهاجرت به کانادا در سنین خردسالی، در مونترال و ونکوور کانادا رشد و زندگی کردند. هومن در چندین شو به عنوان مدل و کامران نیز با عضویت در گروه "پرواز" (به همراه هنگامه و فریدون) فعالیت حرفه ای هنری خود را آغاز کردند. در سال ۱۹۹۸ به عنوان خواننده به گروه معروف بلک کتز (Black Cats) به سرپرستی شهبال شبپره پیوستند که حاصل این همکاری دو آلبوم "سیندرلا" و "The Pop Father" بود. در سال ۱۹۹۸ تصمیم به جدای از گروه بلک کتز گرفته و فعالیت هنری خود را با اجراهای دو نفره به صورت مستقل ادامه داده اند. در سال ۲۰۰۵ اولین آلبوم مستقل خود را با نام ۲۰ (بیست) عرضه کردند. در سال ۲۰۰۸ پس از یک مصاحبه جنجال برانگیز با یک تلویزیون آمریکایی، کامران و هومن برای توضیح و تصحیح سو تفاهم برای هواداران ایرانیشان در چند مصاحبه تلویزیونی با رسانه های ایرانی شرکت کردند.

کامران

کامران جعفری متولد ۴ آذر ۱۳۵۷ برادر بزرگتر هومن و فرزند بزرگتر خانوادهٔ جعفری در محله گیشا تهران متولد و در حال حاضر در شهر لس آنجلس در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند.

او از همان دوران نوجوانی علاقهٔ زیادی به موسیقی و خوانندگی داشت ولی به خواست پدر و مادرش اول تحصیلاتش را ادامه داد. کامران درسش را در کالج در رشته تکنسین خلبانی ادامه داد. بعد از اتمام تحصیلات با رامین زمانی آشنا شد. به دنبال این آشنایی، رامین زمانی گروه پرواز را به همراه کامران، فریدون و هنگامه تشکیل داد.

پس از مدتی گروه پرواز منحل شد و هر چهار عضو گروه به صورت مستقل به فعالیتهای خود مشغول شدند. بعد از جدایی از گروه پرواز، کامران با شهرام شب‌پره آشنا شد. شهبال شب پره وقتی علاقه استعداد او را دید علاقه‌مند شد تا او را به عضویت گروه خودش در آورد. کامران، هومن را به شهبال معرفی کرد. شهبال بعداز سنجیدن هومن با عضویت او در بلک کتز موافقت کرد وهر دو با هم به عضویت بلک کتز درآمدند.

هومن

هومن جعفری برادر کوچک‌تر کامران و متولد ۲ آذر ۱۳۵۹ در محله گیشا تهران متولد شد. و در حال حاضر در شهر لس آنجلس در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند.

در دوران تحصیلش در دبیرستان و دانشگاه به دلیل علاقهٔ زیادی که به موسیقی داشت در بیشتر برنامه‌های موزیکال شرکت می‌کرد و به زبان‌های فرانسوی و انگلیسی آهنگ می‌خواند و روز به روز اشتیاق و علاقه اش به موسیقی بیشتر و بیشتر می‌شد. به دنبال آشنایی با شهبال شب پره به عضویت گروه بلک کتز در آمد. قبل از عضویت به عنوان مدلینگ از سوی چند شرکت انتخاب شد.

Biography

Kamran Jafari (born November 25, 1978 in Tehran,Iran) and Hooman Jafari (born November 23, 1980 in Tehran,Iran) are two Iranian-Canadian brothers and singers residing and working in Woodland Hills,USA.

Kamran & Hooman

They grew up in Montreal and Vancouver,Canada. Hooman participated in many talent shows in Canada and has also modeled at different fashion shows. Kamran first started in the group "Parvaz", which included Kamran, Hengameh, and Fereydoon. They released one album and had a hit song with "Iran, Iran" with the help of Ramin Zamani. In 1998, they joined Shahbal Shabpareh's famous pop group Black Cats as lead singers . Black cats released two albums "Cinderalla" in 1999 and "The Pop Father" with Kamran & Hooman as vocalists. Less than a year after "The Pop Father" album, Kamran & Hooman decided to leave Black Cats and start their own careers. So far, they've released one album 20, which was released in 2003. It was produced by Ramin Zamani and had lyrics from renowned Iranian poet Maryam Heydarzadeh.

In 2008, after a controversial interview targeted for the Canadian and American markets, they conducted several follow up interviews with the Iranian media to explain the controversy and apologize to their Iranian fans.

Kamran and Hooman - Man Ageh Nabasham
Sponsored Ad
برای اولین بار بعد از سالها: شهاب و متین در شب زیبای ...
یکشنبه، ۱۹ مارس ۲۰۱۷
نهمین جشن سالانه رایگان نوروزی در موزه سمیتسونین
یکشنبه، ۵ مارس ۲۰۱۷
نیویورک: کنسرت بزرگ نوروزی گوگوش
جشن بزرگ سال تحویل نوروزی واشنگتن
شنبه، ۱۸ مارس ۲۰۱۷
شب نشینی و گفتگوی خودمانی با یانی
یکشنبه، ۵ مارس ۲۰۱۷
رویدادهای ایرانی سراسر جهان
اصغر فرهادی دو ایرانی موفق در آمریکا را به عنوان نمایندگانش در اسکار معرفی کرد
عکس علی دایی در کنکور دکترای نیمه متمرکز
سرقت مسلحانه از طلافروشی ستارخان در روز روشن
آمار دانشمندان برتر ایرانی در جهان: از نظر تولیدات بیوتکنولوژی در دنیا ۱۴ و در منطقه اول
ترفند مشاوران ترامپ برای دور نگه‌داشتن وی از توییتر: تحسین و تقدیر و چاپلوسی ترامپ
شب درخشان ستاره ایرانی: صعود المپیاکوس در ترکیه با گل‌های انصاری‌فرد
محققین دانشگاه کویین مری به زنبورهای عسل بازی ...
بهترین روش های ترمیم و افزایش رتبه کردیت (امتیاز ...
دختر خواننده‌ ایرانی‌ میلیمتری به رقیب افغانی خود ...
گزینه مشاور امنیت ملی ترامپ در ایران مدرسه رفته و ...
تصاویر دختری که دوست پسر ‌ایرانی بریتنی سپیرز را از ...
سخنگوی ترامپ از بازداشت و دستبند زدن به کودک ...